1. We wtorek, 29 czerwca – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w jęz. polskim – o godzinie 7.30, 18.00; w jęz. litewskim – o godzinie 7.00, 17.00. Również we wtorek, jak co miesiąc, 29-tego dnia, przed wieczorną Mszą świętą odbędzie się Nabożeństwo do patrona naszej parafii – św. Rafała Archanioła.

2. W środę, 30 czerwca, kończymy nabożeństwa czerwcowe, które odbywały się co wieczór, po Mszy świętej o godzinie 18.00. Również w środę, do odwołania, kończymy transmisje Mszy św. w dni robocze. Msze św. dalej będą transmitowane internetowo, w niedziele.

3. Od następnej niedzieli, 4 lipca, do września, w niedziele, Mszy św. o godz. 8.00 PL i 10.30 LT – NIE BĘDZIE!

4. W następną niedzielę, 4 lipca, ofiary w naszym kościele będą zbierane na remont kościoła.

5. Zapraszamy na XXXI pieszą Pielgrzymkę Miłosierdzia, Ejszyszki – Ostra Brama, która odbędzie się 12 – 15 lipca. Szczegółowe informacje na gablocie ogłoszeń.

6. Przypominamy, że istnieje możliwość zamówienia Mszy świętej i złożenia ofiary za pośrednictwem parafialnej strony internetowej rapolo.lt.

7. W kiosku parafialnym za 10 € można nabyć książkę o historii naszej parafii ,,Wileńskie Śnipiszki i parafia św. Rafała Archanioła”. Pieniądze ze sprzedaży książki będą przeznaczone na dalsze prace remontowe w naszym kościoła. Do nabycia w kiosku są też czerwcowy numer gazety ,,Spotkania”, ,,Miłujcie się”, nowe książki oraz różne dewocjonalia.