1. Serdecznie Bóg zapłać wszystkim, za złożone ofiary na remont naszego kościoła. Niech Najmiłosierniejszy Bóg wynagrodzi swoimi łaskami!

2. We czwartek, 8 grudnia – Uroczystość Niepokalanego poczęcia Najśw. Maryi Panny. Msze św. w jęz. polskim: o godz. 7.30, 18.00; w jęz. litewskim: o godz. 7.00, 17.00.

3. W następną niedzielę, 11 grudnia, ofiary będą zbierane dla ,,Caritasu”.

4. RORATY, Msza Święta ku czci Najśw. Maryi Panny: w niedzielę – o godzinie 8.00 PL i 7.00 LT; w dni powszednie – o godz. 7.30 PL i 7.00 LT; w sobotę – o godz. 9.00 LT i 10.00 PL. Prosimy przynieść świece, ponieważ Msza św. roratnia jest odprawiana przy wyłączonych światłach – w świetle świec.

5. Dzień skupienia w naszej parafii będzie 17 grudnia, lecz prosimy, aby spowiedzi nie odkładać na ostatnie dni Adwentu, ale z sakramentu spowiedzi skorzystać już w najbliższym czasie.

6. Opłatki są dostępne na końcu prawej nawy. Nabywając opłatki, otrzymacie ulotki z modlitwami do stołu wigilijnego oraz rozkład nabożeństw na Boże Narodzenie. Poza opłatkami do nabycia są atrybuty bożenarodzeniowe. Ofiary będą przeznaczone na remont kościoła.

7. Nasza parafia, jak co roku, organizuje akcję ,,I Ty możesz zostać Św. Mikołajem”. Zebrane ofiary będą przeznaczone na święta dla dzieci z domu dziecka i dzieci z biednych rodzin. Ofiary można składać do specjalnej puszki przy Opłatkach. Tamże można nabyć świeczki ,,Caritasa”, które będą ozdobą stołu wigilijny bądź świątecznego. W tym roku z powodu remontu produkty spożywcze oraz środki czystości – nie zbieramy.

8. W kiosku parafialnym za 10 € można nabyć książkę o historii naszej parafii. Do nabycia w kiosku są też czasopisma, nowy grudniowy nr. gazety ,,Spotkania”, różne kalendarze na 2023 rok oraz duży wybór dewocjonaliów. Również Modlitewnik ,,Anielski”, w którym są wszystkie nabożeństwa do św. Michała Archanioła.

9. Przypominamy, że istnieje możliwość zamówienia Mszy świętej i złożenia ofiary za pośrednictwem parafialnej strony internetowej rapolo.lt.