1. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom za ofiary na remont naszego kościoła. Niech Najmiłosierniejszy Bóg wynagrodzi swoimi łaskami!

2. Dzisiaj o godz. 12.30 w naszym kościele odbędzie się koncert muzyki sakralnej: sopran – Agnieszka Panas, organy – Paweł Kasprzyk.

3. We środę, 8 września, Uroczystość Narodzenia Najśw. Maryi Panny. Msze św. w jęz. polskim: o godz. 7.30, 18.00; w jęz. litewskim: o godz. 7.00, 17.00.

4. W następną niedzielę, 12 września, po Mszy św. o godz. 9.00 zapraszamy wszystkie sakramentalne małżeństwa na pierwsze spotkanie wspólnoty Domowego Kościoła. Celem spotkań jest pogłębianie wiary i codzienne dążenie do Boga we wspólnocie.

5. 26 września, będziemy obchodzić odpust parafialny. Szczegóły zostaną podane później.

6. Istnieje możliwość zapisania dzieci, w wieku od 10 lat, do Sakramentu Pierwszej Komunii Św., a także chętnych do Sakramentu Bierzmowania (wiek - od 15 lat). Chętnych zapraszamy do zakrystii codziennie, przed lub po Mszy Św. Tworzymy również grupę kandydatów do Sakramentu Bierzmowania w języku rosyjskim, jak również grupę osób w starszym wieku. Serdecznie zapraszamy!

7. Zapraszamy na katechezy Neokatechumenalne dla dorosłych i młodzieży, które odbywają się w naszym kościele w poniedziałki i czwartki o godzinie 18.45.

8. Przypominamy, że istnieje możliwość zamówienia Mszy świętej i złożenia ofiary za pośrednictwem parafialnej strony internetowej rapolo.lt.

9. W kiosku parafialnym za 10 € można nabyć książkę o historii naszej parafii ,,Wileńskie Śnipiszki i parafia św. Rafała Archanioła”. Pieniądze ze sprzedaży książki będą przeznaczone na dalsze prace remontowe w naszym kościoła. Do nabycia w kiosku są też numer gazety ,,Spotkania”, ,,Miłujcie się”, duży wybór nowych książek oraz różne dewocjonalia.