1. Istnieje możliwość zapisania dzieci, w wieku od 10 lat, do Sakramentu Pierwszej Komunii Św., a także chętnych do Sakramentu Bierzmowania (wiek - od 15 lat). Chętnych zapraszamy do zakrystii codziennie, przed lub po Mszy Św. Tworzymy także grupę kandydatów do Sakramentu Bierzmowania w języku rosyjskim, jak również grupę osób w starszym wieku. Serdecznie zapraszamy!

2. Zapraszamy na katechezy Neokatechumenalne dla dorosłych i młodzieży, które odbywają się w naszym kościele w poniedziałki i czwartki o godzinie 18.45.

3. W dniach 1-8 września w Trokach będzie uroczyście obchodzony odpust Matki Bożej Trockiej. 5. Centrum młodzieży archidiecezji wileńskiej, 4 września, zaprasza młodzież na pieszą pielgrzymkę Ostra Brama – Troki. Więcej informacji w Internecie

4. Przypominamy, że istnieje możliwość zamówienia Mszy świętej i złożenia ofiary za pośrednictwem parafialnej strony internetowej rapolo.lt.

5. W kiosku parafialnym za 10 € można nabyć książkę o historii naszej parafii ,,Wileńskie Śnipiszki i parafia św. Rafała Archanioła”. Pieniądze ze sprzedaży książki będą przeznaczone na dalsze prace remontowe w naszym kościoła. Do nabycia w kiosku są też numer gazety ,,Spotkania”, ,,Miłujcie się”, duży wybór nowych książek oraz różne dewocjonalia.

6. W dniu dzisiejszym, po sumie, odbędzie się uroczysty koncert poświęcony rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920-go roku. W wykonaniu młodzieży i osób dorosłych zabrzmią znane i lubiane piosenki. W drugiej części koncertu utwory Chopina, Bacha na organach zagra gość z Niemiec - Irena Kummer. Serdecznie zapraszamy!