1. W następną niedzielę, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – Matki Bożej Zielnej. Msze święte będą sprawowane w porządku niedzielnym: w języku polskim o godz. 9, 13, 18; w języku litewskim o godz. 7, 11.30, 17. Poświęcenie ziół po każdej Mszy świętej.

2. Istnieje możliwość zapisania dzieci, w wieku od 10 lat, do Sakramentu Pierwszej Komunii Św., a także chętnych do Sakramentu Bierzmowania (wiek - od 15 lat). Chętnych zapraszamy do zakrystii codziennie, przed lub po Mszy Św. Tworzymy również grupę kandydatów do Sakramentu Bierzmowania w języku rosyjskim, jak również grupę osób w starszym wieku. Serdecznie zapraszamy!

3. Zapraszamy na katechezy Neokatechumenalne dla dorosłych i młodzieży, które odbywają się w naszym kościele w poniedziałki i czwartki o godzinie 18.45.

4. Przypominamy, że istnieje możliwość zamówienia Mszy świętej i złożenia ofiary za pośrednictwem parafialnej strony internetowej rapolo.lt.

5. W kiosku parafialnym za 10 € można nabyć książkę o historii naszej parafii ,,Wileńskie Śnipiszki i parafia św. Rafała Archanioła”. Pieniądze ze sprzedaży książki będą przeznaczone na dalsze prace remontowe w naszym kościoła. Do nabycia w kiosku są też numer gazety ,,Spotkania”, ,,Miłujcie się”, duży wybór nowych książek oraz różne dewocjonalia.