1. Dziękujemy za ofiary na remont naszego kościoła. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom. Niech Najmiłosierniejszy Bóg wynagrodzi swoimi łaskami!

2. Dzisiaj, 6 czerwca, Uroczystość Bożego Ciała. Zapraszamy na Procesję Eucharystyczną, która odbędzie o godz. 12.20. Po Procesji Msza św. Także dzisiaj, 6 czerwca, na Litwie obchodzimy dzień Ojca. Za żywych Ojców będziemy modlić się podczas Mszy świętej składkowej o godzinie 13.00. Po Mszy św. będzie udzielone błogosławieństwo dla Ojców. Za zmarłych Ojców będziemy modlić się podczas Mszy świętej składkowej o godzinie 18.00. Będą śpiewane żałobne Nieszpory (Egzequia). Na składkowe Msze święte, ofiary złożyć można do specjalnych skarbonek, przy ołtarzu Najśw. Serca Pana Jezusa.

3. W piątek, 11 czerwca, Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Msze św. w jęz. polskim – o godz. 7.30, 13.00; w jęz. litewskim – o godz. 7.00, 17.00

4. W następną niedzielę, 13 czerwca, po każdej Mszy św., tradycyjnie będzie błogosławieństwo dzieci oraz poświęcenie ziół i kwiatów, z okazji zakończenia oktawy Bożego Ciała.

5. Przypominamy, że istnieje możliwość zamówienia Mszy świętej i złożenia ofiary za pośrednictwem parafialnej strony internetowej rapolo.lt.

6. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe, co wieczór, po Mszy świętej o godzinie 18.00; piątkami i niedzielami po Mszy świętej o godzinie 13.00.

7. Przy ołtarzu jest do wzięcia poświęcona woda wielkanocna. 8. W kiosku parafialnym za 10 € można nabyć książkę o historii naszej parafii ,,Wileńskie Śnipiszki i parafia św. Rafała Archanioła”. Pieniądze ze sprzedaży książki będą przeznaczone na dalsze prace remontowe w naszym kościoła. Do nabycia w kiosku są też nowy czerwcowy numer gazety ,,Spotkania”, ,,Miłujcie się” oraz różne dewocjonalia.