1. W sobotę, 15 maja, o godzinie 11:00, 13:00 i 15:00 w naszym kościele będziemy przeżywać Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w jęz. litewskim. Pierwsza spowiedź - w piątek, 14 maja, o godz. 18:00.

2. W następną niedzielę, 16 maja – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

3. Nabożeństwo majowe w naszym kościele, tradycyjnie, w niedzielę i piątek po Mszy świętej o godzinie 13:00, w dzień powszedni - po Mszy świętej o godzinie 18:00.

4. W okresie kwarantanny Msze Święte są odprawiane z ograniczoną liczbą wiernych. Pozostaje obowiązek noszenia maseczek ochronnych (zasłanianie ust i nosa w miejscach publicznych), dezynfekcji rąk i utrzymywanie bezpiecznej odległości między osobami w kościele (minimum 2 metry). Prosimy o zajmowanie w ławkach miejsc zaznaczonych zielonymi kółkami. 5. Przy ołtarzu jest do wzięcia poświęcona woda wielkanocna.

6. W kiosku parafialnym za 10 € można nabyć książkę o historii naszej parafii ,,Wileńskie Śnipiszki i parafia św. Rafała Archanioła”. Pieniądze ze sprzedaży książki będą przeznaczone na dalsze prace remontowe w naszym kościoła. Do nabycia w kiosku są też nowy majowy numer gazety ,,Spotkania”, dewocjonalia (w tym też do Pierwszej Komunii Świętej) oraz nowe książki.

Godziny pracy kiosku parafialnego:

• Poniedziałek – piątek: 16:00-18:40

• W niedzielę: 7:30-14:00; 16:00-18:40