1. Antradienį, birželio 29 dieną - Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus iškilmė. Šv. Mišios: lietuvių kalba – 7.00, 17.00 val.; lenkų kalba – 7.30, 18.00 val. Taip pat antradienį, birželio 29 dieną, transliuojamųjų Šv. Mišių 12.00 val. iš mūsų bažnyčios per Marijos Radiją – NEBUS! Pamaldos į mūsų parapijos globėją Šv. arkangelą Rapolą bus prieš vakarines Šv. Mišias.

2. Trečiadienį, birželio 30 dieną, užbaigsime Birželines pamaldas, kurios vyksta mūsų bažnyčioje, kiekvieną dieną vakarais po Šv. Mišių 17.00 val. Taip pat trečiadienį užbaigsime Šv. Mišių transliacijas darbo dienomis. Šv. Mišių transliacijos per Facebook paskyrą vyks tik sekmadieniais.

3. Nuo kito sekmadienio, liepos 4 dienos iki rugsėjo mėnesio, sekmadieniais Šv. Mišių 8.00 PL ir 10.30 LT - NEBUS!

4. Kitą sekmadienį, liepos 4 dieną, aukos bus renkamos bažnyčios remontui.

5. Primename, kad užsakyti Šv. Mišias, Jums patogiu būdu paaukoti parapijos veiklai ir bažnyčios remonto darbams galima parapijos internetiniame puslapyje rapolo.lt

6. Bažnyčios kioske galima įsigyti knygą apie mūsų parapijos istoriją - ,,Vilniaus Šnipiškės ir Šv. arkangelo Rapolo parapija“. Knygos kaina 10€. Surinkti pinigai už knygas bus skirti tolimesniems bažnyčios remonto darbams. Taip pat yra numeriai žurnalų: ,,Artuma”, ,,Žodis tarp mūsų“, ,,Magnificat“, ,,Magnificat vaikams“ ir ,,Bitutė“ bei įvairių religinių reikmenų.