Mieli parapijiečiai, kviečiame į Sinodinio kelio susitikimus mūsų parapijoje, kurie vyks sekmadieniais po 11:30 val. šv. Mišių, šv.Rapolo bažnyčios kriptoje.

Artimiausių susitikimų temos:

Kovo 6 d. - I tema „Kelionės bendrakeleiviai“ Kas yra jūsų bendrakeleiviai? Kai sakome "mūsų Bažnyčia", ką jai priskiriame? Kas kviečia mus keliauti drauge? Ar šioje kelionėje tarp mano bendrakeleivių yra Kristus?

Daugiau informacijos galite rasti: https://sinodas.katalikai.lt/temos/tema1/

Kovo 20 d. - II tema „Klausytis ir kalbėti“ Kas bažnyčioje įgalina ar trukdo kalbėti drąsiai, atvirai ir atsakingai? Kur mes kaip Bažnyčia, esam tapę kurčnebyliais? Kur man, kaip Bažnyčiai, jos Kūno nariui ir dėl jos, dėl dalyvavimo joje autentiškiau, visavertiškiau, reikia Jėzaus prisilietimo ir gydymo?

Daugiau informacijos galite rasti: https://sinodas.katalikai.lt/temos/tema2/

Kovo 27 d. - III tema „Džiaugsmas švęsti“ Kaip aš išgyvenu liturgiją? Ar tai nėra tapę rutina? Kas padėtų geriau išgirsti homiliją ar jai pasiruošti? Kiek dalyvavimas liturgijoje daro įtaką šventei mano širdyje ir namuose? Kas man gali padėti išgyventi gyvą ryšį su Kristumi per Sakramentus?

Daugiau informacijos galite rasti: https://sinodas.katalikai.lt/temos/tema3/

Sušaukdamas šį Sinodą, popiežius Pranciškus kviečia visą Bažnyčią apmąstyti jos gyvenimui bei misijai esminę temą: „Būtent tokio sinodalumo kelio Dievas laukia iš trečiojo tūkstantmečio Bažnyčios“. Bažnyčia - esame mes visi, todėl svarbi kiekviena jūsų mintis ir nuomonė.

Kviečiame dalyvauti!

Daugiau informacijos galite rasti: https://sinodas.katalikai.lt/