1. Penktadienį, gruodžio 24 dieną – Kūčios. Piemenėlių Šv. Mišios mūsų bažnyčioje: lietuvių kalba - 20.00 val., lenkų kalba - 22.00 val.

Tą dieną Šv. Mišių 13.00 PL, 17.00 LT ir 18.00 RU bei penktadieninės Švč. Sakramento Adoracijos - NEBUS.

2. I Kalėdų ir II Kalėdų dienomis (gruodžio 25 ir 26 dienomis) Šv. Mišios sekmadienio tvarka: lietuvių kalba - 7.00, 10.30, 11.30, 17.00 val., lenkų kalba – 8.00, 9.00, 13.00, 18.00 val.

3. Kitą sekmadienį, gruodžio 26 dieną – Šv. Šeimos iškilmė. Taip pat, kitą sekmadienį, 14.00 val. bus Gerosios mirties grupelės susitikimas, kuris vyks kriptoje.

4. Iš Kristaus Gimimo miesto – Betliejaus, skautų dėka į mūsų bažnyčią buvo atnešta ,,Betliejaus ugnelė“, kurią galima pasiimti į namus. Žvakes, kurių dėka galėsite parnešti ,,Betliejaus ugnelę“ namo, galite įsigyti bažnyčios kioske. ,,Betliejaus ugnelę“ galima pasiimti nuo didelės baltos žvakės, esančios prie altoriaus.

5. Mūsų parapija, kaip kiekvienais metais, organizuoja akciją ,,Ir Tu gali būti Kalėdų Seneliu“, skirtą vaikų namuose gyvenančių, bei kitų skurdžiai pragyvenančių vaikų paramai – Kalėdų šventėms. Paaukoti galima į esančią prie Kalėdaičių specialią aukų dėžutę. Ten galima įsigyti ,,Carito“ žvakutę Kūčių arba Kalėdų stalui. Taip pat vykstančios akcijos mūsų bažnyčioje:

  • ,,Advento dėžė“, skirta vargšams. Bažnyčios gale iš dešinės pusės stovi dėžė, į kurią galima įdėti negendančių maisto produktų.
  • ,,Pagalba Hospiso namams“, skirta ligoniams. Bažnyčios gale iš dešinės pusės stovi dėžė, į kurią galima įdėti švaros priemonių (t.y. Muilo, šampūno, indų ploviklio ir t.t.).

6. Įsigyti Kalėdaičių galima – bažnyčios dešinės navos gale. Įsigydami Kalėdaičius, gausite lankstinukus, kuriuose yra maldos prie Kūčių stalo bei pamaldų tvarka mūsų bažnyčioje per Kalėdas. Taip pat, prie Kalėdaičių galima įsigyti kalėdinės atributikos. Lėšos bus skirtos bažnyčios remontui.

7. Primename, kad užsakyti Šv. Mišias, Jums patogiu būdu paaukoti parapijos veiklai ir bažnyčios remonto darbams galima parapijos internetiniame puslapyje rapolo.lt

8. Bažnyčios kioske galima įsigyti knygą apie mūsų parapijos istoriją, įvairių knygų, žiniasklaidos (yra gruodžio mėn. žurnalas ,,Artuma“), kalendorių bei religinių reikmenų.